» TANITIM ÇALIŞMALARI
ANIMALIA ISTANBUL 2012 Fuarı’na yurtiçi ve yurtdışından gelecek ziyaretçiler için HKF fuarcılık A.Ş. tarafından kapsamlı bir tanıtım çalışması yapılmaktadır.
ANIMALIA ISTANBUL 2012 Fuarı’na yurtiçi ve yurtdışından gelecek ziyaretçiler için HKF fuarcılık A.Ş. tarafından kapsamlı bir tanıtım çalışması yapılmaktadır.

Fuar Danışma Kurulu’nda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları ve sektörün önde gelen firmaları ile hayvancılıkla ilgili tüm bölgelerde ziyaretçi çalışmaları yürütülmektedir.

Sektörel medya aracılığı ve tanıtım broşürlerini kapsayan direk posta gönderileri ile bu bölgelerden gelecek ziyaretçilere sergilenecek ürünler, sunulacak seminer ve örnek çiftlik gezileri hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Yerel Ticaret Odaları, Meslek Yüksek Okulları, Tarım İl Müdürlükleri ve Hayvancılık Kooperatifleri tanıtım çalışmalarına dahil edilmektedir.

Yurtdışından fuara gelecek ziyaretçiler için özel tanıtım dosyaları gönderilmekte ve yurtdışı satış temsilciliklerimiz aracılığı ile özel programlar oluşturulmaktadır.

Türkiye’ye komşu ülkelerden sektörel alım heyetleri davet edilmektedir (Azerbaycan, Rusya,Ukrayna, Yunanistan,Bulgaristan, Suriye, Mısır, Irak, İran ve Suudi Arabistan ).

Ayrıca :
Televizyonda haber ve tanıtım programları
Sektörel dergilerde reklam ve haber çalışmaları
Yerli ve yabancı gazetelerde reklam ve tanıtımlar
Dernek ve Kooperatiflerin yayın kanallarında ilan ve afiş çalışmaları
HKF web sitesi ve adres bankası üzerinden tanıtım ve e-mailing çalışmaları, davetiye gönderileri yapılmaktadır.
  • Sponsorlar
  • Destekleyenler
  • Medya Sponsorları
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
SEAEXPO TURKEY
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.