» PROJE EKİBİ
Özel stant tasarımı ile katılacak firmaların fuardan 2 ay önce HKF Teknik Servisi ile görüşerek teknik düzenle ilgili onayları almalıdır
Hande Biber
Fuar Müdürü

hande@hkf-fairs.com
Selin Çakıcı
Müşteri İlişkileri Yetkilisi

selin@hkf-fairs.com
Dilek Küpeli
Müşteri İlişkileri Yetkilisi

dilek@hkf-fairs.com
Emrah Karaman
Uluslararası Satış Yetkilisi

emrah@hkf-fairs.com
Aycan Güngör
Data Sorumlusu

aycan@hkf-fairs.com
Nilüfer Tezel
Halkla İlişkiler ve
Sponsorluk Koordinatörü
nilufer@hkf-fairs.com
Serhat Gencay
Teknik Müdür ve Fuar Yerleşim Sorumlusu serhat@hkf-fairs.com
Barış Kuruer
Grafik ve Web Sorumlusu
baris@hkf-fairs.com
  • Sponsorlar
  • Destekleyenler
  • Medya Sponsorları
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
SEAEXPO TURKEY
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.