» ETKİNLİK PROGRAMI
ANIMALIA ISTANBUL fuarı, her yıl gerçekleştirdiği etkinliklerde, sektör profesyonellerini toplumla bir araya getirerek, toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.
HORIZON LIVESTOCK LLC KATKILARIYLA ZOOTEKNİST JEFF WOODS'DAN SEMİNER

Süt İneklerinde Yüksek Süt Verimi ve Üreme Performansı Etkileşimleri”

 

ANIMALIA İSTANBUL’a Amerika Birleşik Devletleri’nden katılacak olan Horizon Livestock LLC tarafından fuarın üçüncü günü bir seminer verildi. Zooteknist Jeff Woods’un verdiği seminerin başlığı “Süt İneklerinde Yüksek Süt Verimi ve Üreme Performansı Etkileşimleri”.

 

Royal Atlantik ABD, Almanya ve Fransa’da bulunan çiftliklerden yüksek süt verimliliği ve/veya et verimliliği olan özellikle Holstein Friesian (Siyah-Alaca veya Kırmızı-Alaca), Brown Swiss ve Simental ırkı sığırları temin eden Horizon Livestock LLC’den verilen bilgiye göre; özellikle sürü hayvancılığı konusunda uzman olan Jeff Woods’un bilgi birikimini paylaştığı seminerde; Süt veriminde artış sağlamak için süt hayvancılığında nelere dikkat edilmesi, nelerin çok iyi bilinmesi gerektiği aktarıldı. Süt hayvancılığında, sürü yönetiminin doğru yapılması ile süt veriminde artış sağlamak mümkün ve aradaki ilişki doğru orantılı.


  • Sponsorlar
  • Destekleyenler
  • Medya Sponsorları
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
SEAEXPO TURKEY
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.